Dietetyk

strona główna » Dietetyk

Sonia Celary – dietetyk
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Sonia Celary - ZnanyLekarz.pl
 

Tematyką zdrowego żywienia interesuję się od lat. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Praktykę w zawodzie dietetyka zdobywałam podczas pracy w licznych przychodniach i szpitalach, w których udzielałam konsultacji dietetycznych. Miałam do czynienia z pacjentami z zaburzeniami odżywiania, osobami z nadwagą oraz zmagającymi się z chorobami wymagającymi specjalnej diety, np. cukrzycą. Chcąc pomagać pacjentom w 2012 r. otworzyłam swój własny gabinet – Centrum dietetyczne VITALINE, w którym udzielam porad wszystkim, którzy chcą:

  • poznać zasady zdrowego żywienia,
  • dostosować dietę do stanu zdrowia,
  • zmienić swe niekorzystne nawyki żywieniowe,
  • schudnąć i nabrać lepszej kondycji.

Agnieszka Łempicka – dietetyk
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 

Agnieszka Łempicka - ZnanyLekarz.pl


Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Do pracy z pacjentami podchodzę z wielką dozą empatii i pełnym zaangażowaniem, zadowolenie moich podopiecznych z pojawiających się pozytywnych efektów sprawia mi niezwykła satysfakcję. Swoją wiedzę pogłębiam na szkoleniach i warsztatach (m.in. dotyczących chorób tarczycy, insulinooporności, żywienia osób aktywnych fizycznie), a w wolnym czasie stawiam na aktywność fizyczną, odkrywanie nowych smaków w kuchni i czytanie książek.Naszą misją jest wykorzystanie posiadanej wiedzy i doświadczenia, aby pomóc ludziom mającym problemy ze zdrowym odżywianiem i odchudzaniem się.
 Decydujące o sukcesie tej pomocy jest indywidualne podejście do pacjentów oraz stały kontakt i towarzyszenie w procesie stosowania diety. Pamiętaj - dobrać prawidłową i indywidualną dietę dla każdego może tylko dobry dietetyk.